Biuro Nieruchomości Idea poleca:
Podolszyce Północ, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem.
Mieszkanie o powierzchni ok. 73 mkw w którego skÅ‚ad wchodzÄ…:Â
- salon z wyjÅ›ciem na balkonÂ
- 2Â sypialnie Â
- ustawna widna kuchnia Â
- łazienka
-Â Â WC
- przestronny przedpokójÂ
Mieszkanie dwustronne. Usytuowane jest na ostatnim IVp., czteropiÄ™trowego bloku.Â
Bardzo dobra lokalizacja! Przystanek autobusowy tylko minutę od bloku. W sąsiedztwie duży wybór sklepów (dwa centra handlowe w najbliższej okolicy), szkoły, przedszkola oraz place zabaw dla dzieci oraz Park Północny.
Mieszkanie posiada wymienione okna, drzwi zewnÄ™trzne i wewnÄ™trzne. Na Å›cianach w pokojach gÅ‚adź.Â
Nowa zabudowa kuchni.
W mieszkaniu pozostajÄ… wszystkie meble.
Zapraszamy na prezentacjÄ™!
Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
Â
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.